S potěšením oznamujeme, že společnost Brightford Ltd úspěšně absolvovala audit GMP+B3, který provedla společnost TUV Rheinland (LGA)

S potěšením oznamujeme, že společnost Brightford Ltd úspěšně absolvovala audit GMP+B3, který provedla společnost TUV Rheinland (LGA). Tento úspěch je nesporným potvrzením jejich profesionality, pracovního nasazení a kvalitního a zodpovědného přístupu k plnění jejich povinností. Audit provedli vysoce kvalifikovaní odborníci společnosti GIC GmbH v malebném Kypru.

Po úspěšném absolvování auditu GMP+ B3 může společnost Brightford Ltd svým zákazníkům hrdě a s jistotou sdělit, že svou práci vykonává v přísném souladu s normami a požadavky GMP+ B3, a je tak součástí mezinárodního řetězce kvality a bezpečnosti krmiv. Společnost Brightford Ltd se díky dodržování všech postupů a protokolů podle GMP+ B3 stala vzorem pro zajištění kvality a jakosti.

Audit provedli jménem společnosti TUV Rheinland (LGA) profesionálové a špičkoví odborníci společnosti GIC GmbH, což dokazuje kontrolu kvality a přísnost hodnocení.
Gratulujeme společnosti Brightford Ltd. k úspěšnému absolvování auditu GMP+B3 a přejeme jí, aby se jí dařilo v dalším podnikání.
Kontaktujte nás
E-mail: help@certgic.com
Telefon: +49 91128707018
Adresa: Fürther Str. 27, 90429, Norimberk, Německo
Rychlé odkazy
Copyright © 2021 Společnost GIC GmbH. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek
DOBŘE