Z przyjemnością informujemy, że firma Brightford Ltd pomyślnie przeszła audyt GMP+B3 przeprowadzony przez TUV Rheinland (LGA)

Z przyjemnością informujemy, że firma Brightford Ltd pomyślnie przeszła audyt GMP+B3 przeprowadzony przez TUV Rheinland (LGA). Osiągnięcie to jest niezaprzeczalnym potwierdzeniem ich profesjonalizmu, zaangażowania w pracę oraz jakościowego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywania swoich obowiązków. Audyt został przeprowadzony przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów GIC GmbH w malowniczym Cyprze.

Po pomyślnym przejściu audytu GMP+ B3, Brightford Ltd może z dumą i pewnością powiedzieć swoim klientom, że wykonuje swoją pracę w ścisłej zgodności z normami i wymogami GMP+ B3, stając się tym samym częścią międzynarodowego łańcucha jakości i bezpieczeństwa pasz. Firma Brightford Ltd stała się gwarantem jakości i wzorem jakości poprzez przestrzeganie wszystkich procedur i protokołów zgodnie z GMP+ B3.

Audyt został przeprowadzony w imieniu TUV Rheinland (LGA) przez profesjonalistów i najwyższej klasy specjalistów GIC GmbH, co świadczy o kontroli jakości i rygorze oceny.
Gratulujemy Brightford Ltd za pomyślne przejście audytu GMP+B3 i życzymy powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach.
Skontaktuj się z nami
Email: help@certgic.com
Telefon: +49 91128707018
Adres: Fürther Str. 27, 90429, Nürnberg, Niemcy
Szybkie linki
Copyright © 2021 Firma GIC GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość
W porządku