Brightford Ltd'nin TUV Rheinland (LGA) tarafından yapılan GMP+B3 denetimini başarıyla geçtiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz

Brightford Ltd'nin TUV Rheinland (LGA) tarafından yapılan GMP+B3 denetimini başarıyla geçtiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu başarı, profesyonelliklerinin, işlerindeki adanmışlıklarının ve görevlerini yerine getirirken kaliteli ve sorumlu bir yaklaşımın tartışılmaz bir teyididir. Denetim, pitoresk Kıbrıs'ta GIC GmbH'nin yüksek nitelikli uzmanları tarafından gerçekleştirildi.

GMP+ B3 denetimini başarıyla geçen Brightford Ltd, müşterilerine gururla ve güvenle işlerini GMP+ B3 normlarına ve gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirdiklerini söyleyebilir ve böylece onları uluslararası yem kalitesi ve güvenlik zincirinin bir parçası haline getirebilir. Brightford Ltd, GMP+ B3'e göre tüm prosedür ve protokolleri takip ederek bir kalite güvencesi ve kalite modeli haline gelmiştir.

Denetim, kalite kontrolünü ve değerlendirmenin titizliğini kanıtlayan GIC GmbH'nin profesyonelleri ve birinci sınıf uzmanları tarafından TUV Rheinland (LGA) adına gerçekleştirildi.
GMP+B3 denetimini başarıyla geçtiği için Brightford Ltd'yi tebrik ediyor ve gelecekteki çabalarında başarılar diliyoruz.
Bize Ulaşın
E-posta: help@certgic.com
Telefon: +49 91128707018
Adres: Fürther Str. 27, 90429, Nürnberg, Almanya
Hızlı Linkler
Telif Hakkı © 2021 Company GIC GmbH. Tüm hakları Saklıdır.
Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
Peki