Pro auditory GIC GmbH

My, GIC GmbH, poskytujeme celou řadu certifikačních služeb zahrnujících vysoce kvalifikované specialisty s rozsáhlými zkušenostmi v různých odvětvích a certifikací. Pro naši společnost neexistují žádné hranice, takže pracujeme po celém světě a každým rokem rozšiřujeme naši geografii více a více. Jsme mezinárodní společnost, naše společnost zaměstnává zaměstnance z různých koutů světa, Ukrajiny, Ruska, Polska, České republiky, Běloruska a nepřestáváme expandovat.

Všichni naši auditoři jsou profesionálové a nepřestávají se zdokonalovat, všichni naši auditoři mají doklady potvrzující jejich odbornost (životopis, revizní deník, diplomy o vzdělání, všechny možné certifikáty (zejména v oblasti krmiv a potravin, také pokud existují certifikáty o úroveň znalostí jazyků), certifikát IRCA)).

Již nyní spolupracujeme s více než 130 společnostmi z různých částí světa, Ukrajiny, Běloruska, Ruska, České republiky, Polska, Slovenska, Hongkongu, Litvy, Maďarska, Kypru a tento seznam nepřestává každým dnem růst, naši auditoři mohou cestovat po všech na celém světě .

Pokud jste profesionál a chcete se neustále zdokonalovat, své dovednosti a sdílet své zkušenosti s ostatními, cestujte po celém světě, buďte součástí rychle rostoucí a neustále se rozvíjející společnosti, mladého a přátelského týmu, který vás nebude nudit a bude vždy tě podpoří. Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.
Kontaktujte nás
E-mail: help@certgic.com
Telefon: +49 91128707018
Adresa: Fürther Str. 27, 90429, Norimberk, Německo
Rychlé odkazy
Copyright © 2021 Společnost GIC GmbH. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek
DOBŘE