GIC GmbH denetçileri için

GIC GmbH olarak, çeşitli endüstrilerde ve sertifikasyonda kapsamlı deneyime sahip yüksek nitelikli uzmanları içeren eksiksiz bir sertifika hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Şirketimiz için sınır yok, bu yüzden dünyanın her yerinde çalışıyoruz ve her yıl coğrafyamızı daha da genişletiyoruz. Biz uluslararası bir şirketiz, şirketimiz dünyanın farklı yerlerinden, Ukrayna, Rusya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Beyaz Rusya'dan çalışanları istihdam ediyor ve genişlemeyi bırakmıyoruz.

Tüm denetçilerimiz profesyoneldir ve becerilerini geliştirmeyi bırakmazlar, tüm denetçilerimizin uzmanlıklarını doğrulayan belgeler (CV, denetim günlüğü, eğitim diplomaları, olası tüm sertifikalar (özellikle yem ve gıda alanında, ayrıca sertifikaları varsa) vardır. bilgi dillerinin seviyesi), IRCA sertifikası)).

Halihazırda dünyanın farklı yerlerinden, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya, Hong Kong, Litvanya, Macaristan, Kıbrıs'tan 130'dan fazla şirketle çalışıyoruz ve bu liste her gün büyümeyi bırakmıyor, denetçilerimiz tüm seyahat edebilir dünya üzerinde.

Bir profesyonel iseniz ve kendinizi, becerilerinizi sürekli geliştirmek ve deneyimlerinizi başkalarıyla paylaşmak, dünyayı dolaşmak, hızla büyüyen ve sürekli gelişen bir şirketin parçası olmak, sizi sıkmayacak ve sizi sıkmayacak genç ve güler yüzlü bir ekibin parçası olmak istiyorsanız. her zaman seni destekler. Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.
Bize Ulaşın
E-posta: help@certgic.com
Telefon: +49 91128707018
Adres: Fürther Str. 27, 90429, Nürnberg, Almanya
Hızlı Linkler
Telif Hakkı © 2021 Company GIC GmbH. Tüm hakları Saklıdır.
Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
Peki