Dla audytorów GIC GmbH

My, GIC GmbH, świadczymy pełen zakres usług certyfikacyjnych z udziałem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem w różnych branżach i certyfikacji. Dla naszej firmy nie ma granic, dlatego pracujemy na całym świecie iz każdym rokiem coraz bardziej poszerzamy naszą geografię. Jesteśmy firmą międzynarodową, nasza firma zatrudnia pracowników z różnych części świata, Ukrainy, Rosji, Polski, Czech, Białorusi i nie przestajemy się rozwijać.

Wszyscy nasi audytorzy są profesjonalistami i nie przestają podnosić swoich umiejętności, wszyscy nasi audytorzy posiadają dokumenty potwierdzające ich kompetencje (CV, dziennik audytu, dyplomy wykształcenia, wszelkie możliwe certyfikaty (w szczególności w zakresie pasz i żywności, także jeśli są poziom znajomości języków), certyfikat IRCA)).

Współpracujemy już z ponad 130 firmami z różnych części świata, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Czech, Polski, Słowacji, Hongkongu, Litwy, Węgier, Cypru i ta lista nie przestaje rosnąć z dnia na dzień, nasi audytorzy mogą podróżować po wszystkich na całym świecie .

Jeśli jesteś profesjonalistą i chcesz ciągle doskonalić siebie, swoje umiejętności i dzielić się doświadczeniem z innymi, podróżować po świecie, być częścią prężnie rozwijającej się i stale rozwijającej się firmy, młodego i przyjaznego zespołu, który nie będzie Cię nudzić i zawsze Cię wspieram. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.
Skontaktuj się z nami
Email: help@certgic.com
Telefon: +49 91128707018
Adres: Fürther Str. 27, 90429, Nürnberg, Niemcy
Szybkie linki
Copyright © 2021 Firma GIC GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość
W porządku