Co je standard IFS Food?

IFS Food - je mezinárodní standard bezpečnosti potravin, tento standard zajišťuje a sleduje kvalitu potravin a také průběh kontrol bezpečnosti potravin a úroveň kvality výrobce. Norma byla vyvinuta členy Asociace maloobchodníků Itálie, Německa, Francie za účelem získání nezbytných požadavků na kvalitu a bezpečnost potravinářských výrobků, pro zajištění kvalitní práce dodavatelů potravin, kteří vyrábějí výrobky pod vlastními značkami.

Jaké jsou cíle IFS Food?

Jak již bylo zmíněno dříve, hlavním úkolem je zajistit kvalitu a bezpečnost potravinářských výrobků. Systemizace procesů a implementace jasných pokynů a požadavků umožňuje zabezpečit produkty. Obchodní řetězce také přebírají velkou zodpovědnost vůči spotřebiteli, pokud jsou produkty na jejich regálech od neověřených dodavatelů, a v zájmu snížení břemene odpovědnosti a ochrany spotřebitele svědčí existence normy o nesporné kvalitě zboží. a stává se prioritou při výběru dodavatele, což obecně usnadňuje výběr dodavatele. a spotřebitel obdrží kvalitní produkt.

Výhody standardu IFS Food?

Výhody tohoto standardu jsou snadné a viditelné pouhým okem, nejzřetelnější je možnost vstupu na mezinárodní trhy, protože standard byl vyvinut účastníky z různých zemí a je mezinárodní, je také povinnou a důležitou součástí vstupu na mezinárodní trhy. mezinárodní trh. Neustálé zlepšování a optimalizace procesů je také součástí výhod této normy, protože implementace jasných požadavků rychle snižuje riziko prostojů ve výrobě na nulu, stejně jako znalost zadání a pochopení procesů umožňuje eliminovat zbytečné jednání nebo nestálost od práce, což také zvýší kvalitu a bezpečnost výrobků. V návaznosti na to vnitřní řízení zlepšuje svou efektivitu i díky tomu, že všechny procesy jsou transparentní, srozumitelné a jasné. Pokud jde o vnější faktory, přítomnost normy přirozeně dává spotřebiteli pochopení její kvality a ochrání ji před nekvalitními produkty. A samozřejmě se může výrazně zlepšit imageová složka firmy.
Kontaktujte nás
E-mail: help@certgic.com
Telefon: +49 91128707018
Adresa: Fürther Str. 27, 90429, Norimberk, Německo
Rychlé odkazy
Copyright © 2021 Společnost GIC GmbH. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek
DOBŘE